Лікування залежностей у центрі Гіпнокод
Чат с менеджером

Кодування від алкоголю за методом Довженка

Жабка у теплій воді

before
after
Було Я вискочив

Багато хто абсолютно невірно уявляє саму процедуру кодування від алкоголю. Для людей необізнаних, тобто, більшості, здається, що це якась магічна дія, коли людина за допомогою магії починає літати кабінетом, розкидаючи навколо іскри, що виблискують. А психотерапевт-гіпнолог, це страшний чаклун із посохом у руці, який гнівно шепоче страхітливі заклинання на зеленого змія. Після чого людина забуває не тільки запах пива, а й імена найближчих родичів. Правда, смішно?

Але насправді, частка правди в цьому гуморі є. У чому саме?

Вся річ у тім, що ми справді "розчакловуємо" (видаляємо алкогольну програму) з людського мозку назавжди. У чому полягає сила цієї програми, її глибокий сенс, тобто, умовно сама серцевина захворювання. Назвемо її "ефект блаженствуючої жаби в теплій воді, в каструлі на повільному вогні".

Багато людей перебувають у цьому стані. Ми в жодному разі нікого не хочемо образити, порівнюючи людину з жабою, але кращого порівняння, мабуть, годі й шукати. Людина, яка перебуває в такому стані, навіть не здогадується про те, що "закони фізики" безумовно працюють і тепла вода в каструльці неодмінно закипить. Це аксіома. Тут і знаходиться та сама серцевина хвороби.

Кодіровка від алкоголізму по Довженку

Які є стадії алкоголізму

Є три стадії алкогольної залежності.

На першій стадії людина п'є й отримує задоволення, радіє життю, поєднуючи спиртне з усіма приємними і не дуже приємними подіями. Пляшка стає супутником, другом і втішником. Але наслідків випивки - яскравих та болісних, немає взагалі. Може боліти голова або мучити спрага, а так, усе гаразд. Водичка в каструльці як парне молоко - тепла, приємна, купайся і насолоджуйся - не хочу.

Але ось підходить друга стадія - водичка стає теплішою, майже гаряча, але все одно, все ще приємно, жаба париться, каструлька перетворюється поступово на сауну. Але вже важко дихати, шкіра червоніє, починають з'являтися пухирі і навіть опіки. Але спогади про теплу воду, про парне молоко дуже живі і вистрибувати з каструльки зовсім не хочеться. Тобто, з'являється похмілля, а потім запої, один день, потім два-три, потім тиждень, раз на півроку, потім раз на два місяці, раз на місяць.

Водичка стає дедалі гарячішою, над каструлею з'являється зловісна пара... Гнітюча депресія, безсоння, втрата пам'яті, похмільна блювота, пронос, численні проблеми, сварки, конфлікти, розвал сім'ї, втрата роботи, бійки, травми, падіння та інші принади алкогольної сауни. І найстрашніше, коли лапки жаби вже майже зварилися і вона не може, не в силах вистрибнути з каструлі. Ось це і є третя стадія. Це ті нещасні люди, які ходять, як тіні вулицями міст, сіл, селищ, п'ють щодня на автоматі. Десь глибоко в душі вони знають, що "доварюються".

Безумовно, їх дуже шкода.

Наш сеанс, а точніше перша година повністю знімає алкогольну програму, яка керує алкогольною поведінкою людини, де все крутиться навколо спиртного. А на другій годині сеансу за допомогою гіпнотичних технік, технік НЛП ми справді перепрограмуємо людський мозок у такий спосіб, що спиртне стає абсолютно непотрібним, необов'язковим, зайвим у житті людини. І вона починає прагнути, і не тільки прагнути, а й отримувати реальне задоволення, розвантаження, розраду в хороших, здорових радощах життя.

P.S. Жаба вистрибнула з уже гарячої водички, з жахом озираючись назад, і почала із задоволенням плавати в дуже чистому, теплому, лісовому озері.

Обери життя - звільнись від залежності!