Лікування залежностей у центрі Гіпнкод

Лікування ігроманії гіпнозом - "пігулка" від ігрової залежності

Лікування ігроманії гіпнозом у Києві

Гіпноз для лікування ігроманії є самим оптимальним методом для вирішення даної проблеми. Чому? Як ми писали раніше, ігроманія є психологічною залежністю. Тобто залежністю психіки людини від деструктивної руйнуючої поведінки – гри на гроші. В принципі, навіть такі залежності як наркоманія й алкоголізм мають психологічну основу й лише потім фізіологічні наслідки вживання, які несуть погрозу для життя людини. А ігроманія є чисто психологічною хворобою й залежністю, тому що в організм ніяких психоактивних речовин не надходить (наркотики, алкоголь). Ми маємо справу з «горем від розуму в чистому вигляді». І приховується ця залежність у глибинах мозку людини, де і формується «домінантний центр», який болісно пульсуючи змушує людину безрезультатно грати, віддаючи кровні гроші чужим людям.

Жодна таблетка, крапельниця, укол, хірургічна операція, «лоботомія», «опромінення» не можуть погасити, а, точніше, змінити відношення залежної людини до азартної гри. «Заглушити» - так, видалити частину мозку - так, зробивши з людини тварину або «овоч». Але це не вихід.

Чім серйозніше стає залежність від азартних ігор, тим важче її зупинити

.....

До нас неодноразово зверталися родичі ігроманів з питанням про медичне стаціонарне лікування ігроманії. Воно доречно тільки в одному випадку – у випадку втрати ігроманом психічного здоров'я. І тут вже не йде мова про лікування ігрової залежності, а мова йде про «заліковування» психічного захворювання. І відають цим лікарі-психіатри.

А от як по-справжньому добратися до запаленої ігроманією ділянки мозку й розблокувати цей центр? Для цієї мети ідеально підходить гіпнотерапія. Чому?

Не будемо вдаватися в тонкощі нейрофізіологічного впливу гіпнотичних технік, скажемо на зрозумілій людям мові – гіпноз дозволяє розблокувати, відновити ушкоджену ділянку мозку, де залежність утворює домінантний центр, що змушує людину грати. Це схоже на хворий зуб, коли біль заповнює всю свідомість людини й уся інша діяльність іде на другий план, залишаючи тільки одне пекуче бажання звільнитися від настирливого, нестерпного болю. У випадку з ігроманією сам біль іноді не усвідомлюється людиною, а сприймається, як бажання грати. Гра в цьому випадку виступає як порятунок, полегшення хворобливих відчуттів. Ігроман перебуває в постійній ілюзії, що неминучий виграш вирішить всі його проблеми, і навіть більш того. Фортуна, нарешті, повернеться до нього обличчям. Але, нажаль, зашморг затягується, а «зубний біль» тільки посилюється.

Гіпноз від ігроманії допомагає не тільки зупинити божевілля, але й дати людині нові благотворні конструктивні альтернативи грі. Вони дозволять людині позбутися, звільнитися від руйнівного обману, який паралізував його творчий початок, усю його діяльність. Повернеться здоровий погляд на речі, критична оцінка й аналіз подій, що відбуваються, з'являться перспективи, надії, плани. Усі вони будуть прив'язані до реального життя, і всі вони повернуть людині справжню радість і задоволення, смак до справжнього життя й допоможуть використовувати його потенціал для реального матеріального добробуту.

Ілюзія контролю містить у собі переконання, що ви здатні встановити деякий контроль над результатами події, яка строго продиктоване випадковістю.

Якщо ви, читаючи ці рядки, погоджуєтеся з нами, використайте свій шанс не просто звільнитися від ігроманії, а по-справжньому виграти нове життя, що дає можливість розбагатіти реально, а не віртуально.

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ви можете перехитрити цю розумну тактику й, нарешті, звільнитися від своєї ігрової залежності.

Життя дорожче золота, обери його!