Лікування залежностей у центрі Гіпнкод

Методи лікування залежностей у центрі ГІПНОКОД

методи лікування від алкоголю ігроманії

"Немає замків, що не відкриваються, є тільки невірно підібрані ключі."
Фэн Дзицай

Кодування по методу А. Р. Довженка

Це метод впливу на хворого за допомогою навіювання, яке формує в головному мозку людини так званий епіцентр тверезості, домінантну установку на відмову від алкоголю. Застосовувався й застосовується як у груповій формі так і в індивідуальній. На сьогоднішній момент доповнений і адаптований до сьогоднішніх умов.

Метод біокодування

Цей метод полягає у впливі біостимуляторів на біологічно активні точки (БАТ). Подібний методу лазерокодування з тою різницею, що вплив на точки здійснюється не лазерним променем, а мікроімпульсами електричного струму певної частоти дуже малої напруги. Цілком нешкідливі для людського організму

Гіпнокодування "подвійний блок"

Метод кодування алкоголізму, ігроманії, паління, ожиріння за допомогою застосування класичного гіпнозу, а також Еріксонівського гіпнозу. Метод названий на честь великого американського психотерапевта Мілтона Еріксона. Метод є діючим іта ефективним у боротьбі із залежностями. В його основі лежить введення людини в стан трансу (гіпнотичної індукції), у процесі якої усувається причина залежності, а також фіксується "потужний блок" на залежну поведінку й закріплюється установка на здоровий спосіб життя.

Трансперсональний метод кодування

Це метод по системі холотропного дихання американського психіатра чеського походження, професора Станіслава Грофа. Полягає в гіпервентиляції головного мозку за допомогою спеціальних дихальних вправ, де людина переживає особливі лікувальні стани, незвичайні й ніколи не випробовувані раніше, що дозволяє успішно позбутися залежності.

Метод ком’ютерного кодування "25 кадр"

Методика 25-го кадру ( кадру-невидимки), у якому закладена лікувальна інформація, невидима оком людини с зашифрованим лікувальним "кодом" порятунку від конкретної залежності або будь-якої іншої проблеми людини.

Метод лазерного кодування

Це метод впливу на біологічно активні точки (БАТ), розташовані на тілі людини (зап'ястя рук, вушна раковина, зона перенісся), які безпосередньо пов'язані із центром задоволення головного мозку, де й відбувся збій, що привів до виникнення залежного поведінки. Застосовується в лікуванні алкогольної, ігрової, нікотинової залежностей. А також у лікуванні зайвої ваги (булемії).

Метод кодування за допомогою шолома віртуальної реальності

кодування за допомогою шолома віртуальної реальності

Новітня розробка, що з'єднує в собі новітні комп'ютерні технології й вузьконаправлений лікувальний вплив на підсвідомість людини в боротьбі з усіма видами залежностей, сексуальними розладами, фобіями, посттравматичними стресовими розладами (ПТСР). Метод відрізняється дуже тонкою, цілеспрямованою дією на конкретне порушення в роботі нервової системи людини. Аналогів немає в Українї.

Метод нейро-лінгвістичного кодування

Введення в підсвідомість людини психо-програмуючих установок на здоровий спосіб життя. Метод дуже ефективний для боротьби із усілякими фобіями, страхами, панічними атаками, сексуальними розладами, девіаціями (відхиленнями від норми поведінки).

Ми вас розуміємо, ми вам допоможемо