Лікування залежностей у центрі Гіпнкод

Кодування від ігроманії - позбавлення ілюзії швидкого збагачення

Кодування від ігроманії в Києві Київ

Азартні ігри є одним із самих підступних людських пороків, оскільки вони створюють ілюзію легких грошей. Ігроманія - це патологічна пристрасть до гри, одержимість, замішана на тягучому коктейлі почуттів та емоцій, що супроводжують процес гри. Вона може швидко привести до фінансового краху. Шанси виграти завжди не на користь гравця, адже ігровий бізнес - це успішна індустрія, розроблена так, щоб гарантувати салону перемогу. Багато ігроманів грають в азартні ігри далеко не відповідно до своїх статків, спостерігаючи як їх життя катастрофічно розвалюється, перш ніж, нарешті, звернутися за лікуванням від ігрової залежності. Найчастіше питання гравців, що вирішили покінчити із цією важкою й руйнівною залежністю, це питання про кодування від гри.

Що таке кодування від ігроманії? У чому ж, як кажуть, суть кодування від гри? На сьогоднішній день цей метод отримав досить широке використання, однак більшість людей, вживаючи вираз «кодування від ігроманії» не зовсім розуміють, про що йдеться.

Для родичів залежної людини завжди виникає питання: «У якого фахівця проводити лікування ігрової залежності? Адже її не можна порівняти з такими відомими наркологічними хворобами як алкоголізм і наркоманія. Де, зрозуміла справа, перший етап – це медикаментозне лікування – очищення організму. Воно є обов'язковим тому, що в організм людини була введена хімічна психоактивна токсична речовина (наркотики або алкоголь), яка і викликала інтоксикацію організму. Діючи на центральну нервову систему, ці речовини сприяють психологічній прив'язці людини до них з причини колосального викиду гормонів радості та ейфорії ендорфінів та дофамінів, що називається «кайф».

Помилка гравця - це помилка мислення, коли люди вважають, що результат випадкової події залежить від попередніх результатів

Другий етап у лікуванні - робота із психікою людини, що має на увазі психологічні прийоми і техніки. Такі, наприклад, як кодування, програми реабілітаційних центрів, співтовариства анонімних алкоголіків і наркоманів тощо.

Чому ігроманія відрізняється від алкоголізму й наркоманії?

З ігровою залежністю усе ніби простіше – проводити очищення організму не потрібно, медичні процедури – крапельниці, уколи, пілюлі тут ні до чого. Крім випадків, коли людина втратила психічне здоров'я, що буває часто з ігроманами, і стала психіатрично хворою. Або вона має сполучені залежності, будучи алкоголіком або наркоманом або тим і іншим та на додаток ще й ігроманом. До таких людей застосовується зовсім інший підхід – поетапне звільнення від залежностей. Воно працює за принципом від більшого зла, до меншого. Адже, дійсно, немає ніякого сенсу лікувати тільки ігроманію, якщо людина є наркоманом або алкоголіком. Тому що спочатку потрібно усунути основну залежність, а потім лікувати ігроманію.

У випадку чистого виду ігроманії ми застосовуємо теж особливий підхід. Просте кодування ігроманії є недостатнім, тому що це психологічна залежність, яка вимагає для психіки людини адекватної компенсації ігрової залежності на початку, а лише потім блокування -«кодування» від цієї залежності. Тому наша допомога ділиться на три лікувальні сеанси:

Перший – діагностична консультація, на якій визначається ступінь залежності й підбираються методи, техніки, інструменти.

Другий сеанс – це створення належної альтернативи, яка б повністю замінила пристрасть до нездорової гри й була для людини конструктивною й корисною. І тільки третій сеанс – це саме кодування від ігрової залежності, де ми остаточно «забиваємо осиковий кіл» у серцевину ігроманії.

Ілюзія контролю містить у собі переконання, що ви здатні встановити деякий контроль над результатами події, що строго продиктована випадковістю..

Що вам потрібно знати про ігроманію

Ігроманія - це психологічна залежність, створена штучно власниками бізнесу для одержання прибутку. У ній застосовуються потужні психологічні прийоми й техніки, що впливають на мозок ігромана таким чином, що викликають постійне патологічно непереборне, нав'язливо-маніакальне бажання грати. Як це відбувається ви довідаєтеся на діагностичній консультації.

Ігроманія діє в середині мозку людини подібно комп'ютерному вірусу, який виконує свою руйнівну програму. І зовсім не піддається умовлянням, переконанням, закликам до розсудливості, погрозам тощо. Вірус є вірус. Його можна видалити («закодувати від гри») тільки антивірусною програмою, відновивши (давши альтернативу) ушкоджені файли.

Існує думка, що ігроманія те саме що наркоманія й алкоголізм, тому що виникає в тих самих ділянках головного мозку людини й сприяє виробленню тих cамих речовин: ендорфінів, дофамінів, норадреналіну. Деякі навіть намагаються лікувати ігроманію медикаментозно. У нас це викликає посмішку, тому що в життєдіяльності людини є такі ж стійкі, але позитивні залежності, наприклад, спорт, бізнес, виступи на сцені, управління літаком, автогонки, полювання, дайвінг, альпінізм. І такі «наркотичні» невід'ємні складові нашого життя, як секс, смачна їжа, відвідування салонів краси, спілкування із друзями, закоханість, відвідування релігійних зборів, клубів по інтересах, спортивних заходів, футбольних матчів, концертів, театрів тощо. В усіх цих випадках таким же точно способом виділяються всі ті ж гормональні компоненти, як і при ігровій залежності.

Єдина відмінність, що ігрова тяга, бажання грати, створена спеціально за допомогою потужних психотехнік, які свідомо подібно гіпнотичному впливу, змушують людину маніакально нав'язливо приносити прибуток господарям бізнесу. Про це ви довідаєтеся на консультації. І лікувати цю тягу можна лише за принципом клин клином вибивають, тобто психологічним, психотерапевтичним способом.

Гонитва за втратами - гравці, що понесли значні збитки, часто продовжують грати не заради гострих відчуттів від виграшу, а в спробі повернути те, що вони втратили, не розуміючи, наскільки малоймовірна ця стратегія, щоб бути успішною.

Таблетка від одержимості

На сьогоднішній день не існує ліків від ігроманії. Усі медикаментозні засоби не усувають проблему ігрової залежності і не виліковують її, а є лише засобами для зм'якшення симптоматики, що з’явилася внаслідок впливу ігроманії на центральну нервову систему. І то далеко не у всіх ігроманів, а лише у тих, хто вже встиг серйозно пошкодити своє психічне здоров'я. Наприклад, розвинулося психічне захворювання, були спроби суїциду (самогубства), прояви неконтрольованої агресії, нанесення фізичної шкоди собі й іншим людям. Але в переважній більшості випадків застосовується безмедикаментозне лікування ігрової залежності – психотерапія, гіпнотерапія й кодування від ігроманії.

Життя дорожче золота, обери його!