Лікування залежностей у центрі Гіпнкод
Чат с менеджером

Кодування від ігроманії онлайн

Звільнення від іллюзій

before
after
Було Стало

Слово психотерапевта

Кодування від ігроманії - це перепрограмування свідомості і підсвідомості людини на заможне і щасливе життя, створене власним розумом, що виключає гру з життя назавжди.

Кодування від ігрової залежності -

Потужний сеанс для батьків та родичів ігромана

Увага! Шановні батьки, дружини, брати, сестри та інші родичі ігромана. Це вкрай важливо та доленосно! Для вашої родини, а також самого гравця.

Ми проводимо онайн-сеанс для родичів, близьких людей для того, щоб розкрити для вас таємниці цієї "страшної" хвороби. Ви дізнаєтесь про те, про що навіть не здогадувалися, не думали, про це вам ніхто окрім нас не розкаже. Бо це є велика таємниця, на якій все тримається.

Що ви отримаєте після цього сеансу?

1. Ви назавжди звільнитеся від необхідності оплачувати кредити та інші борги вашого граючого родича. 2. Ваша нервова система заспокоїться і через деякий час відновиться повністю. Тобто ви більше не будете ніколи перейматися через його захворювання. 3. ви перестанете марно ходити по лікарях, психологам, класти ігромана на реабілітаційні програми в психологічні та наркологічні лікарні, витрачати купу грошей не отримуючи ніякого результату.

Будьте пильні! Якщо гравець починає за допомогою усіляких засобів відмовляти вас проходити наш сеанс, знайте - ви на правильному шляху!

Хитрунчикам дуже невигідно, щоб ви знали всю правду. Їх влаштовує, щоб все залишалося так, як воно є. Коли ви пройдете наш сеанс, ви все зрозумієте. А також цей сеанс є ключовим для самого гравця, через те, що він радикально! змінює ситуацію і його життя.

На другому сеансі за допомогою технік гіпнозу і навіювання ми остаточно забиваємо цвяхи у домовину ігроманії й даємо людині максимальні можливості для самореалізації та заробітку своїх власних коштів.

Що ви знаєте про ігрову залежність


Кодування від лудоманії гіпнозом

Як це працює?

Азартні ігри є одним із самих підступних людських пороків, оскільки вони створюють ілюзію легких грошей. Ігроманія - це патологічна пристрасть до гри, одержимість, замішана на тягучому коктейлі почуттів та емоцій, що супроводжують процес гри. Вона може швидко привести до фінансового краху. Шанси виграти завжди не на користь гравця, адже ігровий бізнес - це успішна індустрія, розроблена так, щоб гарантувати салону перемогу. Багато ігроманів грають в азартні ігри далеко не відповідно до своїх статків, спостерігаючи як їх життя катастрофічно розвалюється, перш ніж, нарешті, звернутися за лікуванням від ігрової залежності. Найчастіше питання гравців, що вирішили покінчити із цією важкою й руйнівною залежністю, це питання про кодування від гри.

Кодування від ігрової залежності онлайн

Відповідаємо на ваші запитання

Так, достатньо. Більш нічого не потрібно. Батькам треба нас почути, побачити і зрозуміти, що відбувається. Це 95% успіху.
А на другому сеансі, для самого ігромана, достатньо чути лікувальні установки та навіювання, знаходячись дома у комфортному середовищі.
Ніяких уколів, пігулок, медичних маніпуляцій, крапельниць та магічного біополя ми не використовуємо.

Ні, довго лікуватися, тим більше лягати в лікарню зовсім не треба. Чому? Тому що проблема ігроманії до медицини не має ніякого відношення. Що це таке і як з цим боротися, ви дізнаєтеся на першому сеансі. Двох сеансів за умови, якщо ви будете уважні і будете виконувати наші рекомендіції, буде достатньо, щоб все змінилося на краще.

Є така гра - холодно-гаряче, він відчуває, що гаряче, йому невигідно до нас йти, тому що все розкриється і стане зрозумілим. В першу чергу, це треба саме вам, це ваші гроші, ваше майно, яке ви втрачаєте, чи можете втратити, чи вже, не дай Боже, втратили.

Шановні, все по порядку. Ми також працюємо з цими залежностями, але зпочатку давайте розберемося з ігроманією, а вже потім з алкоголізмом та наркоманією. Це зовсім інші залежності.

Що таке кодування від ігроманії?

Що треба розуміти

Що таке кодування від ігроманії? У чому ж, як кажуть, суть кодування від гри? На сьогоднішній день цей метод отримав досить широке використання, однак більшість людей, вживаючи вираз «кодування від ігроманії» не зовсім розуміють, про що йдеться.

Для родичів залежної людини завжди виникає питання: «У якого фахівця проводити лікування ігрової залежності? Адже її не можна порівняти з такими відомими наркологічними хворобами як алкоголізм і наркоманія. Де, зрозуміла справа, перший етап – це медикаментозне лікування – очищення організму. Воно є обов'язковим тому, що в організм людини була введена хімічна психоактивна токсична речовина (наркотики або алкоголь), яка і викликала інтоксикацію організму. Діючи на центральну нервову систему, ці речовини сприяють психологічній прив'язці людини до них з причини колосального викиду гормонів радості та ейфорії ендорфінів та дофамінів, що називається «кайф».

Помилка гравця - це помилка мислення, коли ігроман вважає, що результат випадкової події залежить від попередніх результатів

Другий етап у лікуванні - робота із психікою людини, що має на увазі психологічні прийоми і техніки. Такі, наприклад, як кодування за допомогою гіпнозу, технік нейро-лінгвистчного програмування.

Чому ігроманія відрізняється від алкоголізму й наркоманії?

З ігровою залежністю усе ніби простіше – проводити очищення організму не потрібно, медичні процедури – крапельниці, уколи, пілюлі тут ні до чого. Крім випадків, коли людина втратила психічне здоров'я, що буває часто з ігроманами, і стала психіатрично хворою. Або вона має сполучені залежності, будучи алкоголіком або наркоманом або тим і іншим та на додаток ще й ігроманом. До таких людей застосовується зовсім інший підхід – поетапне звільнення від залежностей. Воно працює за принципом від більшого зла, до меншого. Адже, дійсно, немає ніякого сенсу лікувати тільки ігроманію, якщо людина є наркоманом або алкоголіком. Тому що спочатку потрібно усунути основну залежність, а потім лікувати ігроманію.

Кодування від ігроманії Онлайн Київ

У випадку чистого виду ігроманії ми застосовуємо теж особливий підхід. Просте кодування ігроманії є недостатнім, тому що це психологічна залежність, яка вимагає для психіки людини адекватної компенсації ігрової залежності на початку, а лише потім блокування -«кодування» від цієї залежності. Тому наша допомога ділиться на два лікувальні сеанси:

Перший сеанс – сеанс для батьків. Присутність самого ігромана можлива, але необов'язкова.

Другий сеанс – сеанс для самого ігромана.

Ілюзія контролю містить у собі переконання, що ви здатні встановити деякий контроль над результатами події, що строго продиктована випадковістю.

Кодування від ігрової залежності

Що вам потрібно знати про ігроманію

Ігроманія - це психологічна залежність, створена штучно власниками бізнесу для одержання прибутку. У ній застосовуються потужні психологічні прийоми й техніки, що впливають на мозок ігромана таким чином, що викликають постійне патологічно непереборне, нав'язливо-маніакальне бажання грати. Як це відбувається ви довідаєтеся на діагностичній консультації.

Ігроманія діє в середині мозку людини подібно комп'ютерному вірусу, який виконує свою руйнівну програму. І зовсім не піддається умовлянням, переконанням, закликам до розсудливості, погрозам тощо. Вірус є вірус. Його можна видалити («закодувати від гри») тільки антивірусною програмою, відновивши (давши альтернативу) ушкоджені файли.

Існує думка, що ігроманія те саме що наркоманія й алкоголізм, тому що виникає в тих самих ділянках головного мозку людини й сприяє виробленню тих cамих речовин: ендорфінів, дофамінів, норадреналіну. Деякі навіть намагаються лікувати ігроманію медикаментозно. У нас це викликає посмішку, тому що в життєдіяльності людини є такі ж стійкі, але позитивні залежності, наприклад, спорт, бізнес, виступи на сцені, управління літаком, автогонки, полювання, дайвінг, альпінізм. І такі «наркотичні» невід'ємні складові нашого життя, як секс, смачна їжа, відвідування салонів краси, спілкування із друзями, закоханість, відвідування релігійних зборів, клубів по інтересах, спортивних заходів, футбольних матчів, концертів, театрів тощо. В усіх цих випадках таким же точно способом виділяються всі ті ж гормональні компоненти, як і при ігровій залежності.

Єдина відмінність, що ігрова тяга, бажання грати, створена спеціально за допомогою потужних психотехнік, які свідомо подібно гіпнотичному впливу, змушують людину маніакально нав'язливо приносити прибуток господарям бізнесу. Про це ви довідаєтеся на консультації. І лікувати цю тягу можна лише за принципом клин клином вибивають, тобто психологічним, психотерапевтичним способом.

Як позбутися ігроманії?

А чи по своїй волі ви граєте?

Замисліться, адже вам знайоме це почуття, коли голова розуміє, що йти в салон не варто, а ноги все рівно вас туди несуть? Можливо, ви просто не знаєте, що таке прихований вплив? Ми вам розкриємо секрет: у практиці роботи деяких ігорних закладів має місце застосування технологій маніпуляції свідомістю (наприклад, "25 кадр", прихований гіпноз).

Так, подібний потужніший потяг і тяга до гри дуже нагадують ефект могутніх гіпнотичних технік, де людина з волі гіпнотизера беззаперечно виконує чужу волю. Іде грати, виносить гроші з дому, знаючи в глибині душі, що програє, але все одно йде...

І дійсно, якщо у формат кадру (а їх за одну секунду миготить 24), додати "25 кадр" із впливом - "Тобі сьогодні пощастить!", "цей автомат сьогодні дасть", "ти знаєш обрану комбінацію", "іди грай, сьогодні фарт!", людина свідомо не помічає на тлі екранної заставки команди-впливу, що примушують грати. А на рівні підсвідомості вона виконує гіпнотичну команду. І людина грає проти здорового глузду й своєї волі...

Гонитва за втратами - гравці, що понесли значні збитки, часто продовжують грати не заради гострих відчуттів від виграшу, а в спробі повернути те, що вони втратили, не розуміючи, наскільки малоймовірна ця стратегія, щоб бути успішною.

Як закодувати ігромана від залежності?

Три гачки ігрової залежності.
Рибка на гачку

Практично всі наші пацієнти відзначали одну "дивну" закономірність. Перший раз їм вдавалося непогано виграти, зовсім начеб випадково, що й вабило, закладаючи інтригу. Вклав купюру з одним нулем, одержав з декількома. Як заманливо й дивно все просто! Людина може зірвати куш, його просто потрібно прикормити, як рибу (рибалки мене зрозуміють). Це гачок хвороби номер один - ілюзія легкого збагачення.

Прихований вплив на людину є гачком номер два, який немов чаклунство, могутньо й міцно тримає людину у своїх руках, змушуючи виконувати чужу волю, всупереч здоровому глузду.

Деякі люди, ведучи здоровий спосіб життя й, переживаючи неприємності, стреси, знаходять у грі душевну розрядку. Вони, як їм здається, відволікаються, ідуть від проблем, травм тут, у грі, у ставках. Багато хто з них люблять спорт, футбол. Вдома їм кепсько, некомфортно, проблеми на роботі, хаос, у душі смуток. І салон, казино або ігровий сервер тут як тут. Це і є третій гачок ігроманії.

Ігроманія - що вам треба знати

Таблетка від одержимості

Кодування від ігроманії Київ

На сьогоднішній день не існує ліків від ігроманії. Усі медикаментозні засоби не усувають проблему ігрової залежності і не виліковують її, а є лише засобами для зм'якшення симптоматики, що з’явилася внаслідок впливу ігроманії на центральну нервову систему. І то далеко не у всіх ігроманів, а лише у тих, хто вже встиг серйозно пошкодити своє психічне здоров'я. Наприклад, розвинулося психічне захворювання, були спроби суїциду (самогубства), прояви неконтрольованої агресії, нанесення фізичної шкоди собі й іншим людям. Але в переважній більшості випадків застосовується безмедикаментозне лікування ігрової залежності – психотерапія, гіпнотерапія й кодування від ігроманії.

Якщо Ви готові зізнатися собі, що потребуєте нашої допомоги - сміливо телефонуйте й кажіть про своє бажання позбутися залежності, і ми обов'язково Вам допоможемо!

У зв'язку з тим, що дуже багато людей, що страждають ігровою залежністю, знаходяться від нас далеко (географічно), у нас є можливість допомогти Вам дистанційно: онлайн скайп сеансами психокорекції по рятуванню від ігрової залежності.

Життя дорожче золота, обери його!