Лікування залежностей у центрі Гіпнкод

Центр гіпнозу ГІПНОКОД - будемо знайомі

Ігор Ігорович психотерапевт

"Адже, великою мірою, мова йде про порятунок людського життя,
тому що наркоманія, алкоголізм, паління, ожиріння - це ті залежності,
які знищують людину, підступно, безжально,
не дивлячись на стать, вік, інтелект, соціальне походження й статус.

І якщо є хоч маленька іскорка бажання позбутися залежності або проблеми,
задача психотерапевта - розпалити з неї полум'я жадання жити здоровим, повноцінним і щасливим життям!
А якщо вдалося зупинити хоча б одну людину, це означає, що ми в цей світ народилися не дарма!"

Ваш психотерапевт, Ігор Ігорович.

Будемо знайомі. Наш центр спеціалізується у сфері психологічної допомоги людям із залежною поведінкою. Назва нашого центру складається з двох слів – гіпнотичний код, де "код" означає зашифровану словесну програму здорового життя, яка впроваджується людині у підсвідомість за допомогою гіпнозу.

Цей смисловий код працює незалежно від віри чи невіри людини у гіпнотичний вплив, навіювання та непомітно для залежного мобілізує сили та ресурси його психіки, спрямовані на боротьбу с залежністю. Ця словесна формула має лікувальну силу, не шкодить психічному та фізичному здоров’ю людини. Навпаки, завдяки їй людина отримує шанс повернутися до повнокровного, здорового та тверезого життя.

У нашому арсеналі є багато перевірених часом авторських методик для боротьби з різного роду залежностями, що обтяжують життя людини та перетворюють її в щоденну боротьбу, повну страждань і безвихідності.

Ми допомагаємо людям повстати з попелу, знайти віру в себе, знову відчути радість буття, свободу від пагубних звичок і знайти бажання й щире прагнення жити повносилим, продуктивним життям, що приносить щастя й задоволення.

Усі ключі до звільнення, відновлення, повернення людини до нормального життя знаходяться у неї самої, а задача психотерапевта - знайти їх і навчити людину ними скористатися.

У нашому центрі проводяться ефективні сеанси кодування від алкоголізму, ігрової залежності, нікотинової залежності, зайвої ваги. Усі процедури спрямовані на формування у людини неприязні й відторгнення звичок і пристрастей, з якими він прагне покінчити раз і назавжди. Основна й найважливіша умова, від якої залежить кінцевий результат – це ваше щиросердечне, тверде бажання змінити своє життя. Якщо ви визнаєте в себе яку-небудь залежність і маєте непохитний намір від неї позбутися - успіх вам гарантовано.

Без уколів, без пігулок,
без крапельниць та білих палат

"Найбільший ворог буде приховуватися там,
де ви найменш за все будете його шукати"
Гай Юлій Цезар

Невидимий ворог, якого неможливо побачити навіть під надпотужним електронним мікроскопом... Він ховається в підсвідомості людини, подібно комп'ютерному вірусу, що уражає систему.

Нерідко ні самі залежні люди, ні наркологи, ні близькі не можуть виявити його. Намагаються знайти причини де завгодно, але тільки не там, де дійсно потрібно шукати.

Тому трапляються зриви, "заліковування", невдачі, безнадійність, рецидиви на шляху до нормального життя. Усе це біг на місці, крок уперед і два назад.

Людина зневірюється, обезнадіюються, розчаровуються близькі, ситуація стає нерозв'язною, тупиковою. А все тому, що не знають Правду й шукають вірус зовсім не там. Не існує магічних ліків, уколів та інших процедур, а також усіляких шаманських, целительских екстрасенсорних практик, які б дозволили отримати потрібний результат – свідоме, стійке переконання залежної людини відмовитися від нездорових звичок.

Людина живе в невіданні й страху. Живе погано. До чергового зриву...

Щеплення від залежності - виробляємо імунітет

Центр Гипнокод - про нас

Після сеансу в нашім центрі людина отримує довічне щеплення від алкоголізму, ігроманії, паління, переїдання. Тобто вона вже більше ніколи не зможе пити, грати, курити, переїдати з тою ж старанністю, з якою вона це робила раніше. Як це так, запитаєте ви?

А тому, що його свідомість і підсвідомість отримують інформацію про його пристрасть, про механізм її дії й про наслідки, які люди свідомо обирають, коли повертаються до пагубних звичок.

Люди, котрі пройшли процедуру кодування, навіть не саме кодування, а відвідавши діагностичну консультацію, що передує йому, стикаються з неочікуваністю. Вирішивши після цього випити, закурити, зіграти, поїсти людина буде усвідомлено переживати, при чому вкрай болісно й неприємно, увесь процес своїх дій. Та, зрозуміло, закономірні наслідки, що настали внаслідок прийнятого рішення. Тобто її абстрактне знання про залежність перейде в безпосереднє переживання. Різниця між розумінням і усвідомленням стане очевидною та безсумнівною.

Пояснимо ще простіше. Є народна приказка: «Наступати на ті ж граблі». Дорослі люди відрізняються особливою завзятістю у своїх ілюзіях, і, в черговий раз наступаючи на граблі, говорять: «Так це ж не від них у мене на голові шишка! Я просто впав зі сходів..» При чому роблять це із завидною регулярністю.

Отож, залежний раніше цих грабель або просто не помічав, або думав, що це взагалі не граблі, або був твердо переконаний, що вони зроблені з попье маше. Отож, уже після консультації, навіть не проходячи лікувального сеансу, ці горезвісні граблі набувають повнометражного значення, ясні матеріальні обриси. А головне, будь-яка взаємодія з ними, а саме: рішення наступити, крок уперед, рух граблини в напрямку до голови, і, нарешті, сам дуже болісний Удар. Він буде дуже яскравий, зрозумілий, усвідомлений і відчутний.

Що ж насправді коїться? Відбувається внутрішня переоцінка, переосмислення, трансформація, неусвідомлювані людиною раніше. Внаслідок цьогозалежність стає стороннім предметом, від якого залежний намагається свідомо звільнитися.

"Болванковий метод" лікування залежностей пішов разом з тоталітарним мисленням радянської людини. Цінності змінилися. Світогляд, соціальні стереотипи як і причини залежної поведінки теж помінялися й, відповідно, методи допомоги.

Наші методи абсолютно безпечні, лікування проводиться добровільно, анонімно, без негативних наслідків для фізичного й психічного здоров'я. За бажанням ми можемо провести первинну консультацію онлайн на той випадок, якщо ви нерішучі, сумніваєтеся, коливаєтеся в прийнятті остаточного рішення, мешкаєте далеко, не маєте можливості приїхати або просто зовсім не довіряєте психотерапевтам. Звертайтеся будь-яким зручним способом і ми неодмінно знайдемо рішення, шлях, спосіб для досягнення головної мети - вашого видужання!

Наші послуги докладніше

алкоголізм лікування
гіпнокод від алкоголю

АЛКОГОЛІЗМ

ігроманія лікування
гіпнокод від ігроманії

ІГРОМАНІЯ

куріння лікування
гіпнокод від куріння

КУРІННЯ

консультація сексолога онлайн
гіпнокод сексологія

СЕКСОЛОГІЯ

консультація психолога онлайн
онлайн консультація психолога

ОНЛАЙН-СЕАНС

Життя дорожче золота, обери його!