Лікування залежностей у центрі Гіпнкод
Чат с менеджером

Кодування від алкоголізму, ігроманії, куріння, ожиріння онлайн

Онлайн-сеанси гіпнозу від залежностей

Кодування гіпнозом онлайн

Нагальна потреба пити чи не пити стала дуже актуальною у теперішній час воєнного стану. Якщо ви читаєте ці слова, то, напевно, вас цікавить кодування від алкоголю . Так чи інакше - вирішувати це питання є життєво необхідною умовою у наш час, де населення знаходиться перед вибором жити чи ні.

Як розповідав нам один наш відвідувач, він ставився до алкоголю як до знеболювального душі, знаходячись під час обстрілів з пляшкою в руках разом зі своїм сусідом. І одного разу сусід будучи гарно на підпитку не встиг вчасно сховатися від обстрілу. Йому не вистачило тих самих кілька секунд для того, щоб швидко відреагувати та дістатися сховища. На жаль, він загинув. Після чого наш відвідувач остаточно вирішив закодуватись від алкогольної залежності. І повторював про себе тільки одне - якби він не був п’яний, а вирішив закодуватися від алкоголю і був тверезий, то він би залишився живий.

Дуже багато наших громадян, як в Україні, так і за її межами, отримали стресовий розлад, який багато хто намагається лікувати спиртним. На самому ділі відбувається зворотній ефект. На душі стає "легше" на 10-15 хвилин, після чого стрес оживає немов зомбі і спогади стають реальними ніби все відбувається знову, зараз, і в котрий раз поспіль і підсилює травмуючий ефект.Тому, обираючи кодування від алкогольної залежності, у народі кажуть кодіровку від алкоголю, людина по-справжньому починає змінювати своє життя реально на краще.

Чому так відбувається?

По-перше, алкоголь є дуже короткочасним антидепресантом. Через 10 хвилин від працює навпаки, як депресант, тобто так впливає на нервову систему, травмовану війною, що збуджує страх, паніку, тривогу, відчуття провини, беззахисності та безпомічності.

По-друге, якщо в людини хтось загинув серед рідних та близьких, це переживається так гостро, як з самого початку. Кодування від алкоголю - це рух уперед. Рух проти війни, рух у напрямку перемоги, яка починається з усвідомлення і перемоги у власній душі, від війни до миру, сподівань на краще майбутнє, опанування горя, розпачу, відчаю, підвищення морального духу тверезої людини, яка вирішила кинути вживати алкоголь.

Як проходить кодування від пияцтва методом гіпнозу?

На самому ділі кодування від алкоголю - є розкодуванням алкогольної залежності. Тобто зняттям патологічної програми пиття алкоголю, у якій знаходиться людина. Це як замкнене коло, де без пляшки неможлива будь-яка подія у житті, радісна чи сумна.

Це зовсім інший вимір реальності, яка не пригнічує, а надихаю, дає надію, віру в те, що все буде добре. Змінюючи налаштування у головному мозку за допомогою процедури кодування від алкоголю гіпнозом, людина помічає, що вона не боїться його пити, а він її просто став не потрібен. Без нього жити краще, веселіше, легше, оптимістичніше. З'являються нові позитивні думки, поліпшується емоційний стан, покращується настрій, зникає депресія. Тривожні думки розчиняються у просторі, вони все рідше і рідше докучають людині.

Чому перевагу ми надаємо онлайн сеансам лікування алкогольної залежності гіпнозом?

Ми вже писали, що не займаємося залякуванням, коли людина "примусово" відмовляється від випивки, знаходячись під страхом смерті та хвороб. Наша дія спрямована на центри головного мозку, які переформатовують будь-яке спиртне з солодкого забороненого плоду на непотрібну, безглузду річ, до якої людина стає повністю байдужою.

І тому Скайп сеанс від алкогольної залежності є дуже концентрованим, спрямованим і афективним своєю дією на свідомість і підсвідомість людини, так як вона знаходиться у зосередженому стані під час сеансу перед екраном свого ноутбуку, телефону, гаджету. Це дає нам змогу дуже влучно і дієво вплинути на мозкові центри під час гіпнотичного сеансу кодування від алкогольної залежності.

Зір, слух, тактильні відчуття не розпорошуються у кабінеті, де інколи людина соромиться, відчуває дискомфорт. А знаходячись вдома, у комфортній, затишній обстановці отримує найбільший позитивний ефект від гіпнотичного сеансу проти алкоголю.

Що необхідно для успіху?

Перше - бажання якісно змінити життя на краще, позбутися тривоги, депресії, негативних спогадів і думок, покращити настрій, відчути впевненість у собі. Взагалі бути здоровим та звісно жити набагато краще в матеріальному плані.

Друге - три-чотири доби повної тверезості Третє - відсутність клінічного психічного захворювання (шизофренія, МДП).

Технічні умови ви можете прочитати тут.Бажаємо вам якісної зміни життя на краще.

Життя дорожче золота, обери його!